Rapid - Dinamo 1-4. Festival Claudiu Niculescu!

• : Function ereg() is deprecated in /home/technor/public_html/galati/includes/file.inc on line 649.

Atacantul Claudiu Niculescu a marcat toate cele patru goluri prin care Dinamo si-a confirmat suprematia absoluta in L1: cu acest 4-1 in Giulesti, echipa lui Rednic a cistigat toate duelurile pe care le-a sustinut in acest sezon cu rivalele din Bucuresti. Pentru Rapid, o seara nefericita: a primit un gol in minutul 2, a avut om eliminat din minutul 27 si ar mai putea evoca si neacordarea unui gol (valabil) in minutul 85. Ar fi fost oricum prea tirziu - Dinamo nu a avut niciun concurent in stagiune...